HAKKIMIZDA

EN TOPTANCIM; TOPTANCI VE MAĞAZALARI BULUŞTURAN ONLINE HAN
UYGULAMAMIZDAN ÜYE TOPTANCILARA ULAŞABİLİR VE AYRICA SİTEMİZDE MAĞAZA AÇARAK ÜRÜNLERİNİZİN SATIŞINI YAPABİLİRSİNİZ.

20.11.2019 TARİHİNE KADAR ÜRÜNLER VE ÜYE FİRMALAR EKLENECEKTİR ,
SİZ DE MAĞAZA AÇMAK VE ÜRÜNLERİNİZİ SATIŞA ÇIKARMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.


GSM: 0545 234 97 34
E: POSTA: info@entoptancim.com
WEB: 
www.entoptancim.com


İSTANBUL TOPTANCILARI;
İSTOÇ TOPTANCILARI
PERPA TOPTANCILARI
ŞARK HAN TOPTANCILARI
EMİNÖNÜ TOPTANCILARI
MERTER TOPTANCILARI
OSMANBEY TOPTANCILARI
LALELİ TOPTANCILARI
PATİ MALLARI FIRSAT ÜRÜNLER;
İHRACAT FAZLASI ÜRÜNLER
STOK ÜRÜNLER
TEŞHİR ÜRÜNLER
SEZON SONU ÜRÜNLER
SERPME ÜRÜNLER
SEPET ÜRÜNLER
PARTİ MALLARI
GÜMRÜK MALLARI

……………………………… ÜYELİK VE MAĞAZA AÇMA ŞARTLARI;
KURUMSAL ÜYELİK ŞARTLARI;
1. MAĞAZA Üyeliği Yıllık 250 TL + KDV.
2. Üye firmalar sayfasında kartvizitiniz ve 3 adet ürün resmi ekleyebilirsiniz.
3. Mağaza satılık ürünler sayfamızda ayda sadece bir ürün sergileme hakkına sahiptir. Not: en yeni ürününüz veya elinizden çıkarmak istediğiniz ürün.
4. Mağaza toptan satış yapacağı ürünün bir adet numunesini müşteriye ücreti alınmak üzere toplu sipariş öncesi göndermeyi kabul eder.
5. EN TOPTANCIM satılan her üründen %7 hizmet bedeli, aracı komisyonu alır.
6. Mağaza toptan satış yapacağı ürünün bir adet numunesini EN TOPTANCIM test, teşhir ve ürün çekim stüdyo atölyemize bir adet numuneyi ücretsiz vermeyi kabul eder.
NOT: Mağaza açmayı kabul eden tüm firmalar yukarıda belirtilen tüm şartları kabul etmiş sayılır.
İLETİŞİM:
GSM: 0545 234 97 34
TEL: (0212) 325 43 43
E-POSTA: info@entoptancim.com
WEB: www.entoptancim.com
ADRES: Esentepe, Büyükdere Cd. No:199, 34394 Şişli/İstanbulen toptancım Faaliyet gösteren bütün firmaların sektör ve kategorik olarak bir arada toplandığı çatıdır. en toptancım Türkiye’nin artan nüfus yapısına paralel olarak açılan işletme sayısı da artmaktadır. en toptancım Artan işletme sayısına göre de işletmeler arası rekabet çok yoğun olmaktadır. Ziyaretçilerin artan ihtiyaçlarını karşılamak ve yoğun rekabet ortamından yararlanmaları ihtiyacına en toptancım firma rehberi cevap vermektedir. en toptancım Ziyaretçilerin sokak sokak, cadde cadde gezmelerine gerek kalmadan istedikleri firmayı, ürünü ve kampanyayı bulmaları kolaylaşmaktadır. en toptancım uygulaması sayesinde hem fiziki yorgunluğu azaltıyor, hem zamandan tasarruf edilmesini, hem de ekonomik olmasını sağlamaktadır.

Bu gün artık bir çok firma rehberi yayın yapmaktadır. İnternetin hızlanması ile firma rehberleri de içeriklerini geliştirmiş, en toptancım ziyaretçilerin aradıklarını daha kolay bir şekilde bulmalarını sağlamaktadır. Önceleri firmaların sadece adres ve iletişim bilgilerine ulaşılırken artık günümüzde firmaların adres, telefon, ürün, fotoğraf, video, sosyal medya hesapları gibi bir çok bilgilere en toptancım uygulaması ile rahatça ulaşabilmektesiniz.

en toptancım web sitemize Firmaların girmiş olduğu bilgiler ışığında hem aradığınızı daha kolay buluyor, hem de firmalar arası karşılaştırma imkanı bulabiliyorsunuz. Firma kaç kere ziyaret edilmiş, aldığı olumlu olumsuz yorumlar neler, firma ile ilgili verilen puanlar ziyaretçilere tercihlerinde önemli faydalar sağlamaktadır.